Dni Skawiny już za nami!!!

Sortbox event 1

 

 

 

 

 

 W miniony weekend mieliśmy wielką przyjemność brać udział w obchodach naszego miasta. Dni Skawiny to coroczna okazja dla mieszkańców na wspólną integrację i rozrywkę. Oprócz tradycyjnych stoisk gastronomicznych, handlowych i lunaparku, były również koncerty zespołów muzycznych od disco polo, muzykę z lat 80-tych, aż po mocniejsze rockowe rytmy. Jako główna gwiazda wystąpił znany i lubiany Krzysztof Krawczyk ze swoim repertuarem. To były dla nas bardzo ważne dwa dni, ponieważ mieliśmy okazję zaprezentować zautomatyzowane urządzenie do selektywnej zbiórki opakowań SORTBOX, jak również poznać opinie mieszkańców na temat ekologii i segregacji odpadów.

 

Czytaj więcej: Dni Skawiny już za nami!!!

SORTBOX na Dniach Skawiny 10-11 czerwca 2017

automat B 430 c 1               

Mamy pomysł na brak smogu w Skawinie.

Dzięki naszemu pomysłowi będziemy mogli wreszcie swobodnie oddychać zimą w naszym mieście. W czasie Dni Skawiny (10-11 czerwca 2017) zapraszamy na stoisko Sortbox, gdzie będziecie Państwo mogli obejrzeć nasz pomysł na selektywne zbieranie odpadów.

Przynieście do nas czyste butelki PET i puszki aluminiowe po napojach. Za każde 10 butelek PET lub 5 puszek aluminiowych nagrodzimy Państwa odlotowymi upominkami.

Zapraszamy również do dzielenia się z nami Waszymi ekologicznymi pomysłami na czyste środowisko wokół nas.

Czytaj więcej: SORTBOX na Dniach Skawiny 10-11 czerwca 2017

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) informacje na temat cookies