15.000 butelek w dwa tygodnie

Dzięki automatowi SORTBOX prawie 1000 butelek PET dziennie nie zaśmieciło Krakowa.

Z przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy akcję zbierania 15 000 szt. butelek PET w Urzędzie Miasta Krakowa.

Prowadziliśmy ją w dniach 17.04.2019 - 07.05.2019. Akcja rozpoczęła się z inicjatywy radnego miasta Krakowa Łukasza Wantucha. Odzew mieszkańców przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Akcja została entuzjastycznie przyjęta, a pomysł spodobał się mieszkańcom. Najlepszym na to dowodem były kolejki osób chcących oddać butelki PET ustawiających się już przed otwarciem urzędu.

Najczęściej zadawaliście nam pytanie, czemu nie ma więcej tego typu urządzeń w Krakowie. To nie zależy od nas, ale pokazuje, że automaty SORTBOX do zbiórki butelek PET są niezbędne nie tylko w naszym mieście. Czynimy kroki, żeby nie była to jednorazowa akcja.

W swojej ofercie mamy też inne modele automatów SORTBOX mogących zbierać oprócz butelek PET również puszki aluminiowe i butelki szklane.

Wsparcie naszej inicjatywy ze strony odwiedzających jest dla nas powodem do dumy. Bardzo dziękujemy za Wasze zaangażowanie i pozytywne opinie! Piszcie do nas, gdzie jeszcze chcielibyście ustawić takie automaty. Przekażemy te informacje władzom Krakowa.

Relacje medialne z tego wydarzenia możecie Państwo zobaczyć tutaj.

Sortujmy z głową! Rozpocznijmy w Krakowie butelkomanię i puszkomanię!! Kolejny cel - milion butelek?? Teraz już wiemy, że z Wami jest to realne.

 

automat sortujzglowaautomat sortujzglowa krakow

Dni Skawiny już za nami!!!

Sortbox event 1

 

 

 

 

 

 W miniony weekend mieliśmy wielką przyjemność brać udział w obchodach naszego miasta. Dni Skawiny to coroczna okazja dla mieszkańców na wspólną integrację i rozrywkę. Oprócz tradycyjnych stoisk gastronomicznych, handlowych i lunaparku, były również koncerty zespołów muzycznych od disco polo, muzykę z lat 80-tych, aż po mocniejsze rockowe rytmy. Jako główna gwiazda wystąpił znany i lubiany Krzysztof Krawczyk ze swoim repertuarem. To były dla nas bardzo ważne dwa dni, ponieważ mieliśmy okazję zaprezentować zautomatyzowane urządzenie do selektywnej zbiórki opakowań SORTBOX, jak również poznać opinie mieszkańców na temat ekologii i segregacji odpadów.

 

Czytaj więcej: Dni Skawiny już za nami!!!

SORTBOX na Dniach Skawiny 10-11 czerwca 2017

automat B 430 c 1               

Mamy pomysł na brak smogu w Skawinie.

Dzięki naszemu pomysłowi będziemy mogli wreszcie swobodnie oddychać zimą w naszym mieście. W czasie Dni Skawiny (10-11 czerwca 2017) zapraszamy na stoisko Sortbox, gdzie będziecie Państwo mogli obejrzeć nasz pomysł na selektywne zbieranie odpadów.

Przynieście do nas czyste butelki PET i puszki aluminiowe po napojach. Za każde 10 butelek PET lub 5 puszek aluminiowych nagrodzimy Państwa odlotowymi upominkami.

Zapraszamy również do dzielenia się z nami Waszymi ekologicznymi pomysłami na czyste środowisko wokół nas.

Czytaj więcej: SORTBOX na Dniach Skawiny 10-11 czerwca 2017

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) informacje na temat cookies