Nowości

Dni Skawiny już za nami!!!

Sortbox event 1

 

 

 

 

 

 W miniony weekend mieliśmy wielką przyjemność brać udział w obchodach naszego miasta. Dni Skawiny to coroczna okazja dla mieszkańców na wspólną integrację i rozrywkę. Oprócz tradycyjnych stoisk gastronomicznych, handlowych i lunaparku, były również koncerty zespołów muzycznych od disco polo, muzykę z lat 80-tych, aż po mocniejsze rockowe rytmy. Jako główna gwiazda wystąpił znany i lubiany Krzysztof Krawczyk ze swoim repertuarem. To były dla nas bardzo ważne dwa dni, ponieważ mieliśmy okazję zaprezentować zautomatyzowane urządzenie do selektywnej zbiórki opakowań SORTBOX, jak również poznać opinie mieszkańców na temat ekologii i segregacji odpadów.

 

Mimo kapryśnej pogody w sobotę, humory nas nie omijały, a skawińska młodzież była bardzo aktywna włączając się do akcji DAJ SIĘ UNIEŚĆ. Za przyniesione opakowania po napojach rozdawaliśmy balony z helem. Zarówno wersja latająca, jak i wersja „do wdychania” cieszyły się ogromną popularnością. W niedzielę dołączyła do nas ekipa z Bydgoszczy Foto Zone, którzy wspierając nasze ekologiczne działania urozmaicili ten dzień pod hasłem ZATRZYMAJ CHWILE! Za przyniesione opakowania po napojach PET i puszki aluminiowe, mieszkańcy Skawiny otrzymali wesołe zdjęcia z fotobudki.

Bardzo dziękujemy tym wszystkim, którzy włączyli się do naszej akcji SORTUJ Z GŁOWĄ. Byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni widząc skawińskie rodziny podążające do naszego stoiska na rowerach, na piechotę ze swoimi pociechami taszczącymi pełne siaty opakowań PET i puszek alu. Cieszy nas niezmiernie, że zależy Wam na otaczającym nas środowisku. Wasze wskazówki i propozycje ekologiczne są bardzo cenne. Wasza aktywność i zainteresowanie segregacją sprawiła, że promowanie selektywnej zbiórki to czysta przyjemność. Podziękowania kierujemy również do Urzędu Promocji Miasta i Gminy Skawina za udostępnienie gadżetów i filmów edukacyjno-ekologicznych oraz do Centrum Kultury i Sportu za przekazanie wejściówek na basen.

Fotorelacja już niebawem.

 

Kategoria:

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) informacje na temat cookies