Nowości

15.000 butelek w dwa tygodnie

Dzięki automatowi SORTBOX prawie 1000 butelek PET dziennie nie zaśmieciło Krakowa.

Z przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy akcję zbierania 15 000 szt. butelek PET w Urzędzie Miasta Krakowa.

Prowadziliśmy ją w dniach 17.04.2019 - 07.05.2019. Akcja rozpoczęła się z inicjatywy radnego miasta Krakowa Łukasza Wantucha. Odzew mieszkańców przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Akcja została entuzjastycznie przyjęta, a pomysł spodobał się mieszkańcom. Najlepszym na to dowodem były kolejki osób chcących oddać butelki PET ustawiających się już przed otwarciem urzędu.

Najczęściej zadawaliście nam pytanie, czemu nie ma więcej tego typu urządzeń w Krakowie. To nie zależy od nas, ale pokazuje, że automaty SORTBOX do zbiórki butelek PET są niezbędne nie tylko w naszym mieście. Czynimy kroki, żeby nie była to jednorazowa akcja.

W swojej ofercie mamy też inne modele automatów SORTBOX mogących zbierać oprócz butelek PET również puszki aluminiowe i butelki szklane.

Wsparcie naszej inicjatywy ze strony odwiedzających jest dla nas powodem do dumy. Bardzo dziękujemy za Wasze zaangażowanie i pozytywne opinie! Piszcie do nas, gdzie jeszcze chcielibyście ustawić takie automaty. Przekażemy te informacje władzom Krakowa.

Relacje medialne z tego wydarzenia możecie Państwo zobaczyć tutaj.

Sortujmy z głową! Rozpocznijmy w Krakowie butelkomanię i puszkomanię!! Kolejny cel - milion butelek?? Teraz już wiemy, że z Wami jest to realne.

 

automat sortujzglowaautomat sortujzglowa krakow

Kategoria:

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) informacje na temat cookies