O nas

 trautwein Logo 2016

Firma Grand Technology Sp. z o.o. Sp. K. jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce niemieckiej firmy Trautwein SB Technik produkującej automaty do zwrotu pustych opakowań po napojach. Mamy zaszczyt reprezentować pionierów w branży vendingowo-recyklingowej z ponad 30 letnim doświadczeniem na rykach zachodnich. Firma Trautwein działa na rynku niemieckim od 1947 roku. W 1975 roku ujrzały światło dziennie pierwsze automaty do zwrotu opakowań po napojach. Od tego momentu następował stały rozwój koncepcji i unowocześnianie maszyn. Rewolucja w systemie odbioru butelek w Niemczech pozwoliła im odnieść imponujący sukces - zainstalowanie ponad 20 tys. automatów w Niemczech i w Europie. .

 

Orientujemy się na przyszłość!!!

 

Proponujemy szeroką gamę automatów do selektywnej zbiórki surowców z opakowań PET, szklanych i puszek aluminiowych. Łączymy wiedzę fachową z profesjonalnym działaniem. Zapewniamy montaż, wdrożenie i serwisowanie na najwyższym poziomie. Doradzamy w zakresie maksymalnego wykorzystania potencjału marketingowego i reklamowego urządzenia.

Nasi główni klienci to sklepy spożywcze, hurtownie i producenci napojów, stacje benzynowe, prywatne przedsiębiorstwa, jak również firmy vendingowe czy recyklingowe.

Jako przedstawiciel firmy Trautwein SB Technik czerpiemy z ich bogatego doświadczenia na wielu rynkach europejskich i pozaeuropejskich proponując rozwiązania oparte na sprawdzonych w praktyce schematach działania funkcjonujących z sukcesami od lat.

 

[/html][/fluid]

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) informacje na temat cookies