Oferta automatów

Sortbox  to w pełni zautomatyzowane urządzenia do zbiórki opakowań jedno i wielorazowego użytku po napojach z możliwością m. in. zgniatania. Wytrzymała i prosta konstrukcja automatów gwarantuje niezawodność działania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasza Oferta:

120/140/160/18

SORTBOX (System BCR) 

Systemy BCR to w pełni zautomatyzowane urządzenia do zbiórki opakowań jedno i wielorazowego użytku po napojach z możliwością zgniatania. Wytrzymała i prosta konstrukcja automatu gwarantuje niezawodność działania oraz niskie koszty serwisowe.

360

SORTBOX (System 362/372) 

SORTBOX B 362/372 - kompaktowy system do zbiórki jednorazowych opakowań po napojach. Wytrzymała konstrukcja modułowa. Automat łatwy w obsłudze i nie wymagający dużej powierzchni użytkowej.

B500

SORTBOX (System B500) 

SORTBOX B 500 - innowacyjny system do zbiórki opakowań po napojach oraz skrzynek. Dopasowana konfiguracja i solidna konstrukcja do zabudowy z zapleczem magazynowym

B430

SORTBOX (System B430) 

SORTBOX B 430 – niezawodny system przyjmujący opakowania po napojach z funkcją sortowania maks. 3 frakcji opakowań z możliwością zgniatania.

System RC Recycling Center

SORTBOX (System RC) - Recycling Center

Systemy RC - Recycling Center służą do zbiórki opakowań po napojach – ALL IN ONE! Solidne, niezawodne oraz uniwersalne urządzenia przyjmujące wszelkie rodzaje pojemników po napojach (butelki szklane, PET, puszki oraz opcjonalnie kubki plastikowe)

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) informacje na temat cookies